1. Vikingler

  Vikingler

  IMDb : 7.5 5 Sezon 69 Bölüm

  Sekizinci yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odinin soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz.Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.
  Vikingler 5.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  5.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.5   2.017

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Drama
  •  Orjinal Adı: Vikings
  •  İlk Yayın Tarihi: 03.03.2013
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.history.com/shows/vikings
  •  Kanal: History
Background
 1. Vikings 1 Sezon izle, vikingler dizisinin tüm bölümleri tüm sezonuyla birlikte bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Vikigs 1. sezonun tamamını türkçe altyazılı veya türkçe dublaj olarak vikigns izle. Vikings dizisinin tüm sevenleri bu diziyi aylardır bölümlerini bulamıyor. Çünkü internet ortamında bu diziyi dair pek birşey kalmadı. Viking dizisi 1. sezon fragmanları da burada viking dizisi 1. sezon hakkında ne arıyorsanız tamamını bu siteden bulabileceksiniz. Vikings oyuncularının resimleri yada herşey bu sitede mevcuttur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Vikings 2. Sezon izle, vikingler dizisinin tüm bölümleri tüm sezonuyla birlikte bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Vikigs 2. sezonun tamamını türkçe altyazılı veya türkçe dublaj olarak vikigns izle. Vikings dizisinin tüm sevenleri bu diziyi aylardır bölümlerini bulamıyor. Çünkü internet ortamında bu diziyi dair pek birşey kalmadı. Viking dizisi 2. sezon fragmanları da burada viking dizisi 2. sezon hakkında ne arıyorsanız tamamını bu siteden bulabileceksiniz. Vikings oyuncularının resimleri yada herşey bu sitede mevcuttur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Vikings 3. Sezon izle, vikingler dizisinin tüm bölümleri tüm sezonuyla birlikte bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Vikigs 3. sezonun tamamını türkçe altyazılı veya türkçe dublaj olarak vikigns izle
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Vikings 4. Sezon izle, vikingler dizisinin tüm bölümleri tüm sezonuyla birlikte bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Vikigs 4. sezonun tamamını türkçe altyazılı veya türkçe dublaj olarak vikigns izle. Vikings dizisinin tüm sevenleri bu diziyi aylardır bölümlerini bulamıyor. Çünkü internet ortamında bu diziyi dair pek birşey kalmadı. Viking dizisi 4. sezon fragmanları da burada viking dizisi 4. sezon hakkında ne arıyorsanız tamamını bu siteden bulabileceksiniz. Vikings oyuncularının resimleri yada herşey bu sitede mevcuttur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Vikings 5. Sezon izle, vikingler dizisinin tüm bölümleri tüm sezonuyla birlikte bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Vikigs 5. sezonun tamamını türkçe altyazılı veya türkçe dublaj olarak vikigns izle. Vikings dizisinin tüm sevenleri bu diziyi aylardır bölümlerini bulamıyor. Çünkü internet ortamında bu diziyi dair pek birşey kalmadı. Viking dizisi 5. sezon fragmanları da burada vikings dizisi 5. sezon hakkında ne arıyorsanız tamamını bu siteden bulabileceksiniz. Vikings oyuncularının resimleri yada herşey bu sitede mevcuttur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.